Tess V. het modemerk van Tess Verwoert, opent binnenkort haar vierde winkel, aan de Brugstraat 30 in Groningen!

Tess V. het modemerk van Tess Verwoert, opent binnenkort haar vierde winkel, aan de Brugstraat 30 in Groningen!

Het betreft de voormalige winkel van Scotch & Soda. Eerder werden al vestigingen geopend in Nijmegen, Utrecht en Breda. Wat begon als een kleine webshop in 2012, groeide uit tot een miljoenenbedrijf met een sterke focus op studentensteden.

De Rijksmonumentale winkelruimte ligt op een zeer markante hoek, bij de A-brug en nabij o.a. Ace&Tate, No Label, Cavallaro, en The Society Shop en heeft een oppervlakte van ca. 126 m². Tess V brengt een frisse wind naar de Brugstraat en verrijkt hiermee het winkelaanbod.

Ook op sociale media groeit Tess V enorm, het kledingmerk is trendy onder veel meiden, voornamelijk tussen de 18 en 26 jaar. (Instagram ruim 136 duizend volgers en op TikTok ruim 115.000 volgers en ruim 2 miljoen likes). Een winkelopening in de stad Groningen staat zeer hoog op het wensenlijstje van de volgers.

Kooistra Feenstra Bedrijfsmakelaars bemiddelde namens verhuurder bij deze transactie. Tess V is geadviseerd door Univast Retail.