Aanbod / Leek
Aanbod / Leek
Aan de Zernikelaan 22 in Leek wordt dit representatieve, vrijstaande kantoorgebouw aangeboden voor de verhuur. Het object is totaal groot ca. 887 m² en is verdeeld over 2 verdiepingen. De kantoorruimte is gesitueerd op het bedrijventerrein Leeksterhout, een absolute zichtlocatie langs de snelweg A7!
Object
Zernikelaan 22 (9351 VA) Leek
Soort
Kantoorruimte op absolute zichtlocatie
Locatie
Het object is gelegen op Bedrijventerrein Leeksterhout. Nabij gelegen bedrijven zijn onder andere Divoza Horseworld, MotoPort Leek, JC-Electronics en Remon Waterontharders.
Oppervlakte vvo
De totaal beschikbare ruimte is groot circa 887 m² vvo inclusief aandeel gemeenschappelijke ruimte en is als volgt verdeeld:
Begane grond: ca. 460 m²
Eerste verdieping: ca. 427 m²
Totaal: ca. 887 m²
Parkeren
Er is royale parkeermogelijkheid aanwezig op eigen terrein. Aan de voorzijde van het object bevinden zich 5 parkeerplaatsen en tevens zijn er nog 25 parkeerplaatsen beschikbaar aan de achterzijde van het object.
Bereikbaarheid
Zowel per auto als met het openbaar vervoer is het object goed bereikbaar door de gunstige ligging ten opzichte van de snelweg A7.
Opleveringsniveau
Het object wordt opgeleverd in de huidige staat, o.a. met de navolgende voorzieningen:
– Systeemplafond met ledverlichtingsarmaturen
– Deels vloerbedekking, deels tegelvloer
– Cv met radiatoren
– Ventilatie
– Luchtbehandeling
– Airco
– Kabelgoten voorzien van elektra en databekabeling
– Toiletgroepen
– Kantineruimte voorzien van keuken
– 30 parkeerplaatsen
– 2 elektrische laadpalen
– Fietsenstalling / Containerberging
Energielabel
Labelklasse: C
Geldig tot: 17 oktober 2026
Aanvaarding
Per 1 april 2023.
Huurvoorwaarden
Huurovereenkomst: ROZ model 2015
Huurperiode: 5 jaar
Verlenging: 5 jaar
Opzegtermijn: 12 maanden
Huurbetaling: per maand/kwartaal bij vooruitbetaling
Huurprijsindexering: jaarlijks, voor het eerst 1 jaar na huuringangsdatum (op basis van het CPI alle huishoudens (2015=100)
Zekerheidsstelling: waarborgsom van 3 maanden huur, servicekosten en btw
Huurprijs
€ 95,- per m² per jaar, te vermeerderen met btw
Voorschot servicekosten
€ 15,- per m² per jaar, te vermeerderen met btw (bestrating/tuinonderhoud, onderhoud en keuringen installaties/buitenverlichting/zonwering)
Disclaimer
Deze informatie mag niet als grondslag voor een overeenkomst worden beschouwd. Opdrachtgever behoudt zich het recht voor de verkoopprocedure ter zake dit gebouw naar eigen goeddunken, zonder kennisgeving, te veranderen. Opdrachtgever behoudt het recht voor te allen tijde met één of meer gegadigden te onderhandelen en/of zonder opgaaf van reden zich terug te trekken, welke niet zal leiden tot enige aanspraak en/of vergoeding.
Overdracht
Bouw
Oppervlakten
Omgeving
Kooistra Feenstra